fbpx

Chcielibyśmy podzielić się dzisiaj z wami trzema pozycjami z naszej biblioteki, które z pewnością pomogą w poznaniu historii objawień w Fatimie.

Dla dzieci

Dla dzieci w wieku przedszkolnym polecamy książeczkę autorstwa Pani Ewy Stadtmuller pt. „Pastuszkowie z Fatimy”. To książeczka, która jest też kolorowanką. Wewnątrz znajdziemy piękną wierszem pisaną historię trójki pastuszków, które spotkały Panią Fatimską.

Cena: 4,50 zł

Dla starszych dzieci

W tym miejscu pragniemy serdecznie zachęcić rodziców, ale i katechetów do zapoznania się z zestawem do rozważań pierwszo-sobotnich autorstwa Pani Ewy Hanter pt. „Spójrz na to Serce”. Jest to pozycja bardzo ciekawa, ponieważ składa się z bogato ilustrowanej książeczki oraz dołączonej do niej płyty, na której znajdziecie prezentacje do każdej tajemnicy różańca opisanej w książeczce.

W Sanktuarium Narodowym na Krzeptówkach korzystamy z tego opracowania podczas 15-minutowych rozważań.

Cena: 25 zł

Dla parafii i katechetów

Ostatnia propozycja „O Fatimie dzieciom”, czyli propozycje rekolekcji, kazań, inscenizacji i katechez została przygotowana przez Sekretariat Fatimski, działający przy Sanktuarium Narodowym Pani Fatimskiej na Krzeptówkach. Opracowanie zawiera wiele scenariuszy i informacji, które pomogą w przygotowaniu spotkania dla dzieci, przybliżającego tematykę objawień, orędzia fatimskiego, warunków pierwszych sobót miesiąca.

Cena: 15 zł

Jeśli zainteresowały cię przedstawione propozycje i chciałbyś je nabyć, napisz do nas kontakt@pierwszesobotydladzieci.pl

Czytaj także

Najbliższa Pierwsza Sobota Miesiąca

1
Kwietnia 2023
Join icon
Dołącz parafię
Gift icon
Do pobrania
Organizator Logo Sanktuarium Narodowe Matki Bożej Fatimskiej
Partnerzy
Logo Krucjata Jednej Intencji Logo Sekretariat Logo Pierwsze Soboty Miesiąca